Непознат1 13 л Златна Нога Сад Цврста Модерна Современа Новина Метал 1 Парче

Непознат1 13 л Златна Нога Сад Цврста Модерна Современа Новина Метал 1 Парче

Достапно за вашата нарачка
DEN 1567.84
Залиха:

13 " л Златна Нога Сад Цврста Модерна Современа Новина Метал 1 Парче. Боја : Злато. Тип : Послужување Чинии. Модел : Цврст. Упатство за нега : Миење Раце. Сезона или одмор : Сите Сезони. Материјал : Метал. Сетот вклучува : 1 Парче. Облик : Новина. Големина На Производот : 13.3 Во. Л Х 11.4 Во. В Х 11.0 Во. Х. 13 " л Златна Чинија Цврста Модерна Современа Новина Метал 1 Парче. Боја : Злато. Тип : Послужување Чинии. Модел : Цврст. Упатство за нега : Миење Раце. Сезона или одмор : Сите Сезони. Материјал : Метал. Сетот вклучува : 1 Парче. Облик : Новина. Големина На Производот : 13.3 Во. Л Х 11.4 Во. В Х 11.0 Во. * * * Ве Молиме известете не директно за какви било проблеми со авторските права, трговските марки или патентите. Ние го сфаќаме многу сериозно и веднаш ќе ги отстраниме сите огласи едноставно со контактирање со нас преку нашата продавница. Дијамант Дом не го произведува овој производ и само извори од реномирани и 100% проверени добавувачи кои имаат валидни фактури.** Сезона или одмор : сите Сезони упатство За Нега : Рачно Перење Тип : Послужување Послужавници Дизајн/Изглед : Модерна И Современа Форма : Новина Боја : Златна Големина На Производот : 13,3 Инчи. Л Х 11.4 Во. В Х 11.0 Во. Х Материјал : Металниот Сет вклучува : 1 Парче Шема : Цврст.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата