Неродеко 5 парчиња Држач За Чаши За Одвод Држачи За Ѕидни Држачи За Чаши Железо Црно Монтирано На Ѕид

Неродеко 5 парчиња Држач За Чаши За Одвод Држачи За Ѕидни Држачи За Чаши Железо Црно Монтирано На Ѕид

Достапно за вашата нарачка
DEN 1131.20
Залиха:

нерѓосувачки челик, метал. Држачи За чаши за монтирање на ѕид : РЕШЕТКА ЗА КУЈНСКИ ПРИБОР ; Стоењето на чашите наопаку е совршен начин да ги исушите без да предизвикате гребнатини. Закачалка за Чаши за чај : Одличен избор на нерѓосувачки челик, метални материјали, не е лесен за деформација, не е лесен за избледување, трајно време на употреба, безбеден и сигурен. Додаток за бања : Може да биде за чување, сушење чаши, шишиња за бебиња, чаши и шише, одржувајќи ја масата и кујната добро организирани. Полици За Складирање на чаши : Одговара на повеќето стандардни чаши. Исцедете брзо и чувајте ги сите чаши чисти и суви. Додатоци за Складирање чаши : овој држач за сушење чаши може да собере чаши, едноставни и практични, што ви дава добро искуство во користењето. Пакетот Вклучува 5 х Карактеристики На држачот за сушење чаши монтирани на ѕид-Брзо исцедете, овој држач за чаши монтиран на ѕид може да ги одржува сите чаши уредни и суви, држејќи чаши, чаши, шишиња итн. - Боја : Црна решетка за чаши за монтирање на ѕид во бањата-Одличен избор на нерѓосувачки челик, метални материјали, не е лесен за деформација, не е лесен за бледнеење, трајно време на употреба, безбедна и сигурна Решетка за Складирање На Ѕидови од Чаши. - Материјал : нерѓосувачки челик, метална кука за полица на кабинетот-Може да биде за складирање, прикажување и сушење чаши, чаши и шишиња, чување маса и кујна во Добар Ред Држач за Чаши. - Големина : 30, 50Х6, 10Х2, 10см/11, 99Х2, 40Х0 бања чаша решетката. - Одговара на повеќето стандардни чаши. Исцедете брзо и чувајте ги сите чаши чисти и суви висечки полици за складирање четки. - Дизајнот монтиран на ѕид може да ви помогне да заштедите простор во кујната, практичен и убав Е добар Диспензер за чаши за помошници во кујната.Опис на стоката полиците за Складирање во кујната на решетката за Сушење можат да ја одржат вашата бања уредна и чиста.Држач За Чаши од Нерѓосувачки челик тоа е избор на семејството Да ги одржува чашите организирани и нередот на минимум.Организатор За Сушење чаши дали барате пригодна Решетка за Складирање На Ѕидови за Чаши? Ова е полица за складирање, изработена од материјали од висока класа и издржлива.Организатор На кригла Фина изработка, практична и убава.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата