Неродеко 6 Парчиња Телескопска Корпа За Зеленчук Преклопна Решетка За Сушење Склопувачки Садови За Сито Решетка За Сушење Апартман Најважен Кујнски Мијалник Цеда?

Неродеко 6 Парчиња Телескопска Корпа За Зеленчук Преклопна Решетка За Сушење Склопувачки Садови За Сито Решетка За Сушење Апартман

Достапно за вашата нарачка
DEN 1054.40
Залиха:

Цедалка За мијалник : Едноставен изглед, практични функции, корпа за одвод на мијалник може да ви обезбеди поголема погодност. Корпа За Мијалник За Внатрешен Мијалник : Цедилката за Мијалник има едноставен дизајн, но многу практична во употреба, ви носи многу погодност. Цедилки За Кујна : не зафаќа простор и е погоден за употреба. Може да ги филтрира остатоците од храна за да не ја блокира канализацијата. Преку Сито За Мијалник : корпата за одвод на мијалникот е удобна за држење во рака и може да биде на вашиот шалтер како корпа. Решетката за Сушење садови Над Мијалникот : Преку Цедалката за Мијалник може да собере повеќе или помалку работи, да заштеди простор кога не се користи и да одговара на повеќето мијалници.сито над мијалникот. Цедалка За мијалник : Едноставен изглед, практични функции, корпа за одвод на мијалник може да ви обезбеди поголема погодност. Корпа За Мијалник За Внатрешен Мијалник : Цедилката за Мијалник има едноставен дизајн, но многу практична во употреба, ви носи многу погодност. Цедилки За Кујна : не зафаќа простор и е погоден за употреба. Може да ги филтрира остатоците од храна за да не ја блокира канализацијата. Преку Сито За Мијалник : корпата за одвод на мијалникот е удобна за држење во рака и може да биде на вашиот шалтер како корпа. Решетката за Сушење садови Над Мијалникот : Преку Цедалката за Мијалник може да собере повеќе или помалку работи, да заштеди простор кога не се користи и да одговара на повеќето мијалници.сито над мијалникот. Пакетот Вклучува 3 парчиња х 2 € Над Мијалникот Карактеристики На Сито-боја : бела кујна од суштинско значење-Материјал : пп над решетката за сушење на мијалникот-Рамномерно распоредените дупки на дното на корпата помагаат храната да не падне во одводот и да го зголеми протокот на воздух при сушење гаџети и чаши мијалник цедалка кошница. - Преку Цедалката за Мијалник може да собере повеќе или помалку работи, да заштеди простор кога не се користи и да ги собере повеќето мијалници преку цедалка за мијалник. - Лесен за употреба и разноврсен. Истегнете се преку мијалникот во кујната за да исплакнете зеленчук и овошје, исцедете тестенини или користете решетка за садови за да ги исушите садовите, чашите и малите чинии кујнски послужавник за прибор за јадење. - Големина : 45, 00Х18, 50Х6, 50см/17, 68Х7, 27Х2, 55ин - можете да го користите за да подготвите здрави оброци за вашето семејство . Тоа е исто така многу издржливи и силни цедилки за кујна. - Удобно е и за држење во рака и може да биде како корпа на шалтер. Без разлика како го користите, сигурни сме дека ќе ви се допадне разновидноста на оваа алатка завиткајте ја решетката за сушење садови.Опис на стоки Над цедилка За мијалник Оваа корпа за одвод целосно го користи просторот за базен, се однесува на овошје и зеленчук.корпа За одвод на зеленчук Оваа Корпа За Одвод На Кујна е погодна за чување остатоци од храна, овошје и зеленчук.кујнски додаток Одлична корпа за складирање кујнски мијалник.корпа за одвод на овошје Направена Од, е безбедна и може да биде некое време.корпа за цедалка за кујнски мијалник рабовите се мазни, не и штетат на раката кога, и нема бруси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата