Неродеко Држач За Десктоп Држач За Шминка Држач За Сунѓер Керамички Чаши За Јајца Држач За Варено Јајце Држач За Порцелански Држач За Јајца Чаши За Вино За Домашна ?

Неродеко Држач За Десктоп Држач За Шминка Држач За Сунѓер Керамички Чаши За Јајца Држач За Варено Јајце Држач За Порцелански

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Направено со добар керамички материјал, одделение за храна, еколошки и лесен за перење. Чашите со јајца ви помагаат да застанете тврдо варени јајца за лесен појадок. Овие мали чаши може да се користат не како садови за јајца, туку и како чаши или украси. Совршен за употреба не само за домашна трпезарија, туку и за ресторани и други специјални прилики. Садот за јајца има добра текстура и мазна површина, што го прави и одржува. Опис дали сеуште сте загрижени за јајцата кои секогаш паѓаат од масата и незгодно за чување? Потоа можете да го изберете овој држач за чаши за јајца. Правилниот дизајн го прави јајцето да стои. Можете да ставите тврдо варени јајца во неа и да послужите јајца на вашето семејство или гости. Карактеристики-Материјал : Керамика.- Големина : 5. 50Х5. 30Х5. 30см/ 2. 16Х2. 08Х2. 08ин. Пакет Вклучувајќи 1 х Држач За Јајца.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата