Неродеко Контејнер Склопувачка Вреќа за Вода 5л Преносна Торбичка За Вода Шишиња Со Вода Контејнер Резервоар За Носач На Вода Торбичка за Пешачење Лов Патување Кам

Неродеко Контејнер Склопувачка Вреќа за Вода 5л Преносна Торбичка За Вода Шишиња Со Вода Контејнер Резервоар За Носач На Вода

Достапно за вашата нарачка
DEN 1480.00
Залиха:

90% Памук/10% Вискоза. ПРЕКЛОПНА КОФА СО ВОДА може да задоволи повеќе потреби за вода кај луѓето. Ова е контејнер за вода што е лесен за носење и ви заштедува многу простор. НАДВОРЕШЕН КОНТЕЈНЕР ЗА ВОДА на отворено пикник скара, опстанок на отворено, пешачење, риболов, лов, спорт, може да задоволи повеќе потреби за вода на луѓето. Изработени од пластичен материјал, нуди безбедно и користење искуство. НАДВОРЕШНА КОФА За ВОДА компресибилна отпорна на преклопување, заштеда на простор, лесна и лесна за носење, погодна за складирање на вода во кампот. Компресивен отпорен на преклопување, заштеда на простор, лесен и лесен за носење, погоден за складирање на вода во кампот. ЗАМРЗНАТА ТОРБИЧКА За ВОДА Совршена големина, лесна за складирање вода, погодна за складирање вода во секое време. Излезот за вода може да ја прилагоди јачината на водата за лесна употреба. празници, пешачење, лов, патување, излети, СКАРА,. ТОРБА ЗА ВОДА За ПЕШАЧЕЊЕ Преклоплива Кофа За Вода Пренослива Торба За Складирање Вода За Складирање За Пешачење Лов Патување На Отворено Кампување (Јасно). Опис4 парчиња Склопувачка Вреќа за Вода 5л Преносна Торбичка За Вода Шишиња Со Вода Контејнер За Носач На Вода Торбичка За Пешачење Лов Патување Отворено Кампување Чисти Карактеристики-Боја : како што е прикажано-Материјал : Јп - Големина : Околу 30 х 32 х 5см-Капацитет : 5лпакет, Вклучувајќи 4 х Вреќа За Вода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата