Неродеко Стп Корпа За Отпадоци Од Кожа Контејнер За Ѓубре Ѓубре Корпа За Отпадоци Рустикална Корпа За Ѓубре Од Кожа Без Капак За Автомобил Спална Соба Кујна Училиш?

Неродеко Стп Корпа За Отпадоци Од Кожа Контејнер За Ѓубре Ѓубре Корпа За Отпадоци Рустикална Корпа За Ѓубре Од Кожа Без Капак

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Се применува за дома, канцеларија, училиште и други места. и издржлив за трајна употреба. Со исклучителна шема, корпата за отпадоци може да биде совршени украси на вашето место. Користете низ домот во бањата, просторијата за перење/ комунални услуги, домашна канцеларија, занаетчиска соба, детска соба, спална соба и плакари; Користете во бањата за отстранување на памучни топчиња, брисеви, сунѓери за шминка, апликатори за убавина, ткива на лицето за уредни и уредни суети и шалтери за бања. Изработени од врвна кожа, карактеристики водоотпорен и анти-влијание. Непокриен дизајн, лесен за употреба. Совршен за медицинско отстранување токму за дијабетичарите на кои им треба погодно место за ставање игли; компактната големина се вклопува на сите мали површини плочи и суети. Ние ви обезбедуваме гаранција за вашиот живот, ние сме многу сигурни. Ако ви треба нешто, ве молиме контактирајте не; ние сме посветени на вашето задоволство. корпа за отпадоци. Се применува за дома, канцеларија, училиште и други места. и издржлив за трајна употреба. Со исклучителна шема, корпата за отпадоци може да биде совршени украси на вашето место. Користете низ домот во бањата, просторијата за перење/ комунални услуги, домашна канцеларија, занаетчиска соба, детска соба, спална соба и плакари; Користете во бањата за отстранување на памучни топчиња, брисеви, сунѓери за шминка, апликатори за убавина, ткива на лицето за уредни и уредни суети и шалтери за бања. Изработени од врвна кожа, карактеристики водоотпорен и анти-влијание. Непокриен дизајн, лесен за употреба. Совршен за медицинско отстранување токму за дијабетичарите на кои им треба погодно место за ставање игли; компактната големина се вклопува на сите мали површини плочи и суети. Ние ви обезбедуваме гаранција за вашиот живот, ние сме многу сигурни. Ако ви треба нешто, ве молиме контактирајте не; ние сме посветени на вашето задоволство. корпа за отпадоци. Опис Ѓубре Корпа За Отпадоци Рустикален Кожен Контејнер За Ѓубре Без Капак За Автомобил Спална Соба Кујна Училиште Канцеларија Карактеристики-Материјал : Кожа.- Боја : Светло сина.- Големина : Прибл. 5. 5 х 5. 5 х 5. 9 инчи 14 х 14 х 15 см. Пакет Вклучувајќи 1 х кожна корпа за отпадоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата