Невидлива/Скриена Шарка Со Една Врата [Сет од 3] Завршница: Сатенски Никел

Невидлива/Скриена Шарка Со Една Врата [Сет од 3] Завршница: Сатенски Никел

Достапно за вашата нарачка
DEN 297.44
Залиха:

P140-SN Завршница : Сатенски Никел Карактеристики : - челична конструкција. - Геометриска/Аголна форма. Вклучени Сврзувачки Елементи : - Да. Број На Предмети Вклучени : -2. Димензии : Вкупна Висина-Врвот До Дното : -2.75". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : -2.16". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : -.79". Вкупна Тежина На Производот : -0.15 фунти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата