Нежен грашок 2 парчиња/постави плетенка двојка нараквица мажи жени рачно изработени нараквици на конец на нараквици прилагодливи бохо рачки на рачки Најдобар приј

Нежен грашок 2 парчиња/постави плетенка двојка нараквица мажи жени рачно изработени нараквици на конец на нараквици прилагодливи

Достапно за вашата нарачка
DEN 1196.80
Залиха:

Лесно за носење : благодатта и едноставната разноврсност на ова парче го прават модерен додаток на која било облека, убав додаток за поформални прилики или убав подарок за вашата сакана личност. Совршена услуга : Ако имате какви било прашања во врска со накитот, ве молиме контактирајте со нас, ќе се обидеме да се потрудиме да го поддржиме вашиот случај. Ние нудиме разумни парчиња, додека никогаш не забораваме на квалитетот.Совршен подарок - доаѓа во прекрасна кутија за подароци за накит. ) Тип на ставка : Среќа нараквици со плетенка2) Пол : Мажи/жени/lубовник3) Стил : Мода и обичен и класичен и гроздобер4) Должина : 17-27см, прилагодлива6) Пакување : ОПП пакување7) Пакет Вклучен : 1 x нараквица. Убав подарок за Денот на мајката, годишнината, свадбата, Денот на благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на вineубените, роденденот, сезоната на дипломирање и забавата за вашата девојка, партнерот, пријателите, сопругата, мајката, ќерката и самите исти. Од производителот : Ние нудиме широк спектар на производи што целото семејство ќе ги сака, од сакани ликови до трендови на брендови. Од производителот : Ние нудиме широк спектар на производи што целото семејство ќе ги сака, од сакани ликови до трендови на брендови. Феации : Моден дизајн, овој прекрасен стил на нараквици со природен камен со монистра и сигурно ќе донесе многу внимание за вас. Чувајте го вашиот накит висок сјај избегнувајќи контакт со сапун, парфем, лосион, шминка, коса и производи за чистење.2) Нашите производи поддржуваат мало 3) Нашите производи можат да бидат прилагодени, доколку имате Некои идеи, ве молам кажете ни. Грижа за вашиот накит : За да го заштитите вашиот позлата, извадете го накитот пред да ги измиете рацете, пливање, вежбање, чистење и пред да нанесете кој било вид лична ставка од телото. Ние нудиме разумни парчиња, додека никогаш не забораваме на квалитетот. Чувајте го вашиот накит висок сјај избегнувајќи контакт со сапун, парфем, лосион, шминка, коса и производи за чистење. Насочувањето да бидеме инклузивни, нашите линии на производи ќе бидат за секого : жени, мажи и сите други. Совршен подарок - доаѓа во прекрасна кутија за подароци за накит. Совршена услуга : Ако имате какви било прашања во врска со накитот, ве молиме контактирајте со нас, ќе се обидеме да се потрудиме да го поддржиме вашиот случај. Убав подарок за Денот на мајката, годишнината, свадбата, Денот на благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на вineубените, роденденот, сезоната на дипломирање и забавата за вашата девојка, партнерот, пријателите, сопругата, мајката, ќерката и самите исти.

Кон својствата

1) Item Type:
Lucky Braid Bracelets
2) Gender:
Men/Women/Lover's
3) Style:
Fashion & Casual & Classic & Vintage
4) Length:
17-27CM,Adjustable
6) Packaging:
OPP packaging
7) Package Included:
1 x Bracelet

Најдобри предлози во категоријата