Нијанксин Тркалца Сопирачка, Вртливата, Тешки Најлон, 4 Инчен/5 Инчен / 6 Инчен / 8 Инчен Товар Количка Индустриски Транспорт, Еден, Товар ЛОГО 500 КГ Тркалца

Нијанксин Тркалца Сопирачка, Вртливата, Тешки Најлон, 4 Инчен/5 Инчен / 6 Инчен / 8 Инчен Товар Количка Индустриски Транспорт,

Достапно за вашата нарачка
DEN 4646.08
Залиха:

Тешки лежишта, тркалца за долг живот, отпорни на абење, издржливи, лесни за движење и инсталирање. Може да се помести тивко и непречено и е безбеден за сите катови, вклучително и тврдо дрво. Ролерот прифаќа нов најлонски материјал, висока еластичност, издржлива отпорност на абење, водоотпорен и отпорен на ' рѓа, силен носивост и долг работен век. Супер тешките тркалца од железно јадро, челична плоча со дебелина од 10 мм, можат ДА издржат 500 КГ, не е лесно да се деформираат. Подвижните тркалца може да се користат во домови, училишта, гаражи, продавници, колички и болници. Тешките тркалца може да се користат за поместување на отоманската, масичката, штандовите за растенија итн. Тешки лежишта, тркалца за долг живот, отпорни на абење, издржливи, лесни за движење и инсталирање. Може да се помести тивко и непречено и е безбеден за сите катови, вклучително и тврдо дрво. Ролерот прифаќа нов најлонски материјал, висока еластичност, издржлива отпорност на абење, водоотпорен и отпорен на ' рѓа, силен носивост и долг работен век. Супер тешките тркалца од железно јадро, челична плоча со дебелина од 10 мм, можат ДА издржат 500 КГ, не е лесно да се деформираат. Подвижните тркалца може да се користат во домови, училишта, гаражи, продавници, колички и болници. Тешките тркалца може да се користат за поместување на отоманската, масичката, штандовите за растенија итн. Дали ја туркате или носите вашата опрема од едно до друго место? Инсталирајте ги овие тркалца на вашата опрема и престанете да го оптоварувате грбот, заштедете енергија и маневрирајте го мебелот или опремата таму каде што сакате со леснотија и удобност.Параметар : Спецификации : материјал за тркала за сопирачки : големина на најлонско тркало : 4 инчи, 5 инчи, 6 инчи, 8 инчи дијаметар на тркалото : 10 см, 12,5 см, 15 см, 20 см количина : 1 пакет, поддршка за нарачки на големо оптоварување на едно тркало : 500 кгпроизвод сликите се направени во натура. Може да има некои разлики во бојата поради факторите на околината на фотографијата. Ве молиме разберете.Овој производ го содржи само самиот производ. Не вклучува други производи на сликата.Ако имате какви било прашања кога користите, слободно контактирајте не преку порака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата