Nike Pro Dri-Fit Women's 3 “печатени шорцеви за компресија

Nike Pro Dri-Fit Women's 3 “печатени шорцеви за компресија

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

83% полиестер, 17% спандекс. Повлечете го затворањето. Shortsените шорцеви на Најк Про Дри-фит ве завиткаат во истегната ткаенина, нанесена со моќ што ја гуши потта за да ве натера да се чувствувате поддржани и суви за време на вашите најтешки вежби. Камо печатењето создава самоуверен изглед кој му наредува на вниманието.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата