Никстон Велика БРИТАНИЈА Симболи Врежан Бенд Компатибилен Со Garmin Феникс 7X Соларен Сафир 6X Pro 5X Плус Феникс 3 Потекло Mk1 Mk2 Mk2i Црна Нерѓосувачки Челик Ремен Б-УКС-А26

Никстон Велика БРИТАНИЈА Симболи Врежан Бенд Компатибилен Со Garmin Феникс 7X Соларен Сафир 6X Pro 5X Плус Феникс 3 Потекло

Достапно за вашата нарачка
DEN 1599.84
Залиха:

Компатибилен Со Гармин Феникс 7Х Соларен И Сафир, Феникс 6Х Про Сафир Соларни Изданија, Феникс 5Х И 5Х Плус, Феникс 3 Ч САФИР и Потекло Мк2и, Мк2, Мк1. Важно - Проверете Дали Вашиот Модел На Часовник е еден од наведените Компатибилни Модели. За да го пронајдете Вашиот Точен Модел На Часовник, напишано е на Дното на Часовникот или Можете Да Проверите во Менито За Поставки. Ќе добиете 1 Црн Нерѓосувачки Челик Врежан Со Лента За Мотив и 2 Адаптери За Брзо Вклопување Инсталирани на Лентата. Проверете Ја Фотографијата за Мерење На Зглобот за да видите како правилно да го измерите зглобот. За да го измерите зглобот користете флексибилна мерна лента и завиткајте околу зглобот за да ја одредите големината. Ако немате мерна лента, можете да користите парче хартија или жица и да ја споредите големината покрај линијар. Бендот ќе биде со големина до бараната и нарачаната големина со специјална алатка. Секоја врска на бендот може да се отстрани или додаде на. Паметниот часовник НЕ Е Вклучен !!! Проверете Го Описот на Производот За Дополнителни Информации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата