Nintendo Wii U кожата - Нова - систем на јаглеродни влакна кожи за лице

Nintendo Wii U кожата - Нова - систем на јаглеродни влакна кожи за лице

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Комплетен комплет за декорации со 10 парчиња дизајниран за максимално покривање на заштитата и дигитално исечен за прецизно вклопување. Не ги покрива дупките за отвор за проветрување и нема да ја поништи фабричката гаранција. Загарантирано ќе трае живот, нема да избледи, пука или кора. Вклучени се лесни за чекор по чекор инструкции за инсталација. Достапни се 38 бои и обрасци. Лесно отстранлив. Не се вклучени реални конзоли за игри и контролори. Комплетен комплет за декорации со 10 парчиња дизајниран за максимално покривање на заштитата и дигитално исечен за прецизно вклопување. Не ги покрива дупките за отвор за проветрување и нема да ја поништи фабричката гаранција. Загарантирано ќе трае живот, нема да избледи, пука или кора. Вклучени се лесни за чекор по чекор инструкции за инсталација. Достапни се 38 бои и обрасци. Лесно отстранлив. Не се вклучени реални конзоли за игри и контролори. Покријте го вашиот Nintendo Wii U со сопствен комплет за додатоци за винил за кожа. Нашите кожи Nintendo Wii U се направени од високо квалитетен винил што ќе ја заштити вашата конзола од гребење и елементи, додека ви дава преглед што е 2 -ри до ништо. Совршен комплимент за веќе неверојатен систем. Импресионирајте ги вашите пријатели и гледајте како им завидуваат на вашиот Nintendo Wii U со сопствен комплет за кожа од системски кожи. Нашите винил комплети за кожа се дигитално исечени од високо квалитетен премија дебел 2 мил 7-годишен винил на отворено, тие не се налепници за хартија. Нашите комплети за кожа се направени од истиот материјал што го користи автомобилската индустрија за винил графика и букви. Тоа е истиот материјал што го гледате на повеќето предни прозорци на продавниците што ги прикажуваат нивните часови на работа или ги рекламираат своите производи и услуги. За да ги инсталирате нашите комплети за кожа, едноставно излупете го секое парче од восочна подлога за да изложите лепила, тогаш ја нанесувате на вашата конзола, исто како што користите контактна хартија во внатрешноста на фиоката или на полицата. Не е потребен лепак.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата