НИРЕИ Надворешна Задебелена кофа за КОМПЈУТЕР Самоуправувачка Турнеја Кофа За Пиење Пренослив автомобил Со Голем Капацитет Чисто Складирање На Вода За Домаќинст?

НИРЕИ Надворешна Задебелена кофа за КОМПЈУТЕР Самоуправувачка Турнеја Кофа За Пиење Пренослив автомобил Со Голем Капацитет Чисто

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Надворешна кофа изработена од компјутерски материјал за храна. Пренослив ултра лесен еколошки рачен. Кофата има славина за контрола на количината на испуштена вода. Надворешна кофа изработена од компјутерски материјал за храна. Пренослив ултра лесен еколошки рачен. Кофата има славина за контрола на количината на испуштена вода. Број на ставка : каки Кофа Применлив број на луѓе : 5-6 лица боја : 12л, 19Л, армиска зелена КОФА 10Л, армиска зелена КОФА 18Л, армиска зелена КОФА 25л спецификации : тежина на бојата на сирењето : 700гр функција : пренослив, ултра лесен, еколошки, двојна употреба, пренослив материјал : мултифункционална класификација НА КОМПЈУТЕР : конфигурација на комплетот за кофа за складирање вода : со тапа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата