Nitto Kohki TK00274-0 Die For E55-0619 Handy Selfer Electric Punch, B-Die, 18 mm x 12 mm

Nitto Kohki TK00274-0 Die For E55-0619 Handy Selfer Electric Punch, B-Die, 18 mm x 12 mm

Достапно за вашата нарачка
DEN 1520.00
Залиха:

„Б“ умре за 5/32 “преку 1/4" Благ челик. Максимален 5/32 "не'рѓосувачки челик. Користете го E55-0619 Handy Selfer Electric Punch. Земја на потекло : Јапонија. „Б“ умре за 5/32 “преку 1/4" Благ челик. Максимален 5/32 "не'рѓосувачки челик. Користете го E55-0619 Handy Selfer Electric Punch. Земја на потекло : Јапонија. Умирајте за употреба со E55-0619 HANDY SELFER Electric Punch.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата