Нох 15984 Шпански Навивачи 6/ Х0 Скала Бројки

Нох 15984 Шпански Навивачи 6/ Х0 Скала Бројки

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Димензии на пакетот : 0,66 L x3, 93 H x2, 75 W (инчи). Земја на Потекло : Виетнам. Модел комплет или слика. Модел железнички додатоци; Не е играчка-наменета за колекционери на возраст над 14; скала модели за употреба на изгледот или дијарама.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата