NOOKK BA225030 6V 2100MAH Ni-Mh Батерија Полнење ЗА HBC Кран Далечински Пумпа Камион Батерија

NOOKK BA225030 6V 2100MAH Ni-Mh Батерија Полнење ЗА HBC Кран Далечински Пумпа Камион Батерија

Достапно за вашата нарачка
DEN 1598.40
Залиха:

Модел : БА225030. Капацитет : 2100мах. Хемиски типови : Ni-MH, стандарден напон 6 V. Заменете HBC далечинска батерија BA225030 6 V 2100 MAH/ FUB 05 AA 500m Ah/FUB 9 NM 6 V. Пакет : 15pcs BA225030 6 V батерија (не вклучува полнач за батерии). BA225030 6 V 2100 MAH ЗА HBC далечински управувач кран камион возење батерија блок 2. Модел : БА225030 3. Заменете ЈА далечинската батерија HBC BA225030 6 V 2100m Ah/ FUB 05 AA 5f00m Ah/FUB 9 NM 6 V 4. Хемиски типови : Ni - MH, стандарден напон 6 V 5. Номинален капацитет : 2100mah 6. Работно време : 10 часа 7. Циклус живот : 10000 пати 8. Внатрешен Отпор : 10/9. Капацитет за задржување на полнење : 10 10. Перформанси на празнење со висока фреквенција : 20 11. Тежина : 220гр 12. Големина : 82*56*24мм Пакет : 15 парчиња БА225030 6в батерија (не вклучува полнач за батерии).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата