Носител На Садови За Бурлап Чипка Држач За Сребрени Садови Ленена Торбичка За Прибор За Јадење За Божиќ Нови Гаџети

Носител На Садови За Бурлап Чипка Држач За Сребрени Садови Ленена Торбичка За Прибор За Јадење За Божиќ Нови Гаџети

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Вашето Задоволство Е Наш Приоритет. Ве молиме Испратете Ни Порака Преку Контакт Продавачи Ако Производите не Ги Исполнуваат Вашите Очекувања. Ленените Отпечатоци Создаваат Гроздобер, Моден Изглед Напред. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА. Овие Додатоци За Трпезариска Маса Може Да Се Користат За Држење Садови До Убаво Чувство На Трпезата На Забавниот Фестивал. Тоа Е Одлична Замена За Комплет Прибор За Јадење За Еднократна Употреба И Нема Да Влакненца. Решение за заштеда На трудот За Вас Угостителски Настан. ВРВЕН КВАЛИТЕТ. Супер Издржливо И Еднократно, Одлично Чувство За Раце. Држач за садови За бурлап Чипка Држач За Сребрени Садови Ленена Торбичка За Прибор За Јадење За Божиќ (Беж) Нови Гаџети Боја : како што покажуваат сликите големина : вклучени 20*10см : 1*капак за прибор за јадење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата