Носителот Автомобил Ткиво Лето-Цветни-Сончоглед - Љубов Ткиво Диспензерот Салфетка Држач Задното Седиште Ткиво Случај

Носителот Автомобил Ткиво Лето-Цветни-Сончоглед - Љубов Ткиво Диспензерот Салфетка Држач Задното Седиште Ткиво Случај

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен. Со три страни отворени за ткива, тој го одржува вашиот автомобил поорганизиран и заштедува простор во вашиот автомобил. Држачот е лесен за инсталирање на визирот на автомобилот и не зазема многу простор. Уникатната шема и елегантниот дизајн на држачот добро се совпаѓаат со повеќето ентериери на автомобили, давајќи му стилски изглед. Овој држач за ткиво на визирот на автомобилот е мултифункционален додаток кој може да собере ткива, маски и салфетки. Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен. Со три страни отворени за ткива, тој го одржува вашиот автомобил поорганизиран и заштедува простор во вашиот автомобил. Држачот е лесен за инсталирање на визирот на автомобилот и не зазема многу простор. Уникатната шема и елегантниот дизајн на држачот добро се совпаѓаат со повеќето ентериери на автомобили, давајќи му стилски изглед. Овој држач за ткиво на визирот на автомобилот е мултифункционален додаток кој може да собере ткива, маски и салфетки. Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен. Со три страни отворени за ткива, тој го одржува вашиот автомобил поорганизиран и заштедува простор во вашиот автомобил. Држачот е лесен за инсталирање на визирот на автомобилот и не зазема многу простор. Уникатната шема и елегантниот дизајн на држачот добро се совпаѓаат со повеќето ентериери на автомобили, давајќи му стилски изглед. Овој држач за ткиво на визирот на автомобилот е мултифункционален додаток кој може да собере ткива, маски и салфетки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата