Нов 2PCS 220UF 450V 450V220UF 25 * 42mm 25x42mm 105 ° Радијален електролитски кондензатор

Нов 2PCS 220UF 450V 450V220UF 25 * 42mm 25x42mm 105 ° Радијален електролитски кондензатор

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

220 UF 450 V. 105 ° радијален електролитски кондензатор. Нови 1 PCS 220 UF 450 V 450 V220 UF 25*42mm 25x42mm 105 ° Радијален електролитички кондензатор Карактеристики : Количина : 1 парчиња капацитивност : 220 UF максимален напон : 450 V физичка големина (mm) : 25x42 Температура : -40105 Толеранција : 20% Купување на повеќе производи од еднаш еднаш Beе биде голем попуст, ве молиме контактирајте не претходно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата