Нов LON0167 100 парчиња 1,25-4S изолиран жичен конектор прстен терминал сина 22-16awg (100 Stücke 1,25-4S изолиерте drahtverbinder прстен терминал Блау 22-16awg

Нов LON0167 100 парчиња 1,25-4S изолиран жичен конектор прстен терминал сина 22-16awg (100 Stücke 1,25-4S изолиерте drahtverbinder

Достапно за вашата нарачка
DEN 142.72
Залиха:

Име на производот : Терминали на Crimp; Fit for Wire : 22-16awg (0,5-1,5 mm2). ДИГАН ДИА : 4мм; Материјал : пластика, метал. Боја : Сина. Weight : 40g(Gewicht : 40 g. Package Content : 100 x Crimp Terminals(Packungsinhalt : 100 x Crimp Terminals. Product Name : Crimp Terminals;Fit for Wire : 22-16 AWG (0.5-1.5mm2). Ring Hole Dia : 4mm;Material : Plastic, Метал. Боја : сина Терминал сина 22-16 AWG1.25-4 S Изолирана жица конектор прстен прстен терминал сина 22-16awgdescription во германски100 Stücke 1,25-4 S ISOLIERTE DRAHTVERBINDER RING CRINGP , 5-1,5 mm2) Ring Loch Durch Messer : 4 mm; Материјал : Kunststoff, Metallfarbe Blaugewicht : 40 gpackungsinhalt : 100 xcrimpterminals.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата