Нов LON0167 чиста пластична прилагодлива 10 слотови за складирање кутија за кутии за занаетчиски организатор (Klar Kunststoff Einstellbare 10 слотови Aufbewahrungsbox Werkzeugkoffer Schmuckkoffer Занает

Нов LON0167 чиста пластична прилагодлива 10 слотови за складирање кутија за кутии за занаетчиски организатор (Klar Kunststoff

Достапно за вашата нарачка
DEN 118.40
Залиха:

Име на производот : кутија за куќиште за складирање; количина на прегради : 10. Големина на одделот : 2,5 x 3cm/ 1 "x 1,2" (L*W); целокупна големина : 13 x 7 x 2cm/ 5 "x 2,8" x 0,8 "(L* W*H). Боја : јасно; материјал : пластика. Нето тежина : 31g (Nettogewicht : 31 g. Содржина на пакет : 1 x кутија за куќиште за складирање (Packung Sinhalt : 1 x Aufbewahrungskoffer. Име на производ : кутија за складирање; количина на оддели : 10. Големина на одделот : 2,5 x 3cm/ 1 "x 1.2" (L*W); целокупна големина : 13 x 7 x 2cm/ 5 "x 2,8" x 0,8 "(L*W*H). Боја : јасен; материјал : пластика . Нето тежина : 31g (Nettogewicht : 31 g. Содржина на пакет : 1 x кутија за куќиште за складирање (Packungsinhalt : 1 x Aufbewahrungskoffer. Јасна пластика прилагодлива 10 слотови кутија за складирање кутија за накит за занаетчиска кутија за складирање на кутија за складирање е направено од пластичен материјал, неговиот материјал, неговиот материјал, неговиот материјал, неговиот материјал, неговиот материјал, неговиот материјал, неговиот материјал, неговиот материјал има издржлива и лесна за површина. Дизајнирано со 10 прегради, а должината на секој оддел може да се прилагоди со отстранување на неговиот пластичен лим. Излезен за електронски компоненти, накит, козметика, канцелариски материјал и мали алатки. Како што се IC чип, мали завртки, ореви, мијалници, обетки, мушка, брош, тумбак, клипови, рибари, други мали делови.Дазинг во Germanklar Kunststoff Einstellbare 10 слотови Aufbewahrungsbox Werkzeugkoffer Schmuckcoffer занаетчиски организатор на занаетчиски организатор на занаетчиски организатор на занаетчиски организатор на занаетчиски организатор на занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски организатор Fächermenge : 10fachgröße : 2,5 x 3 cm / 1 x 1,2 (l * b); Gesamtgröße : 13 x 7 x 2 cm / 5 x 2,8 x 0,8 (l * b * h) farbe : klar; Материјал : Kunststoffnettogewicht : 31 gpackungsinhalt : 1 x aufbewahrungskoffer.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата