Нов LON0167 TES1-12702 15V 2A Термоелектричен ладилник модул за ладење на плочата за ладење (TES1-12702 15V 2A ThermoeleKtrisches Kühlermodul Zur Kühlung der Peltierplatte

Нов LON0167 TES1-12702 15V 2A Термоелектричен ладилник модул за ладење на плочата за ладење (TES1-12702 15V 2A ThermoeleKtrisches

Достапно за вашата нарачка
DEN 862.40
Залиха:

Земја на производство : Кина; Материјал : керамика, електрични делови; Нето тежина : 6g. Содржина на пакет : 1 x Термоелектрична плоча за ладење; Модел : TES1-12702; Главна боја : Бела. Напон (максимум) : 15 V; Струја (максимум) : 2а; Температура (максимум) : 100с. Температурна разлика (максимум) : 65 C; Димензии : 20 x 20 x 3mm / 0,8 "x 0,8" x 0,12 "(l*w*t) (Temperaturdifferenz (Max.) : 65 ° C; Abmessungen : 20 × 20 × 3 mm / 0,8 × 0,8 × 0,12 (l * w * t). Должина на кабелот : 190мм / 7,5 “; моќ : 12 V, 2 A (Kabellänge : 190 mm / 7,5 '; Leisstung : 12 V, 2a. Земја на производство : Кина; материјал; : Керамика, електрични делови; нето тежина : 6g. Содржина на пакет : 1 x Термоелектрична плоча за ладење; модел : TES1-12702; главна боја : бела. Напон (максимум.) : 15 V; струја (максимум) : 2а; температура (макс .) : 100 C. Температурна разлика (максимум) : 65 C; димензии : 20 x 20 x 3mm/0,8 "x 0,8" x 0,12 "(L*W*T) (Temperaturdifferenz (Max.) : 65 ° C; Abmessungen : 20 × 20 × 3 mm / 0,8 × 0,8 × 0,12 (l * w * t). Должина на кабелот : 190мм / 7,5 “; моќ : 12 V, 2 A (Kabellänge : 190 mm / 7,5 '; Leisstung : 12 V, 2 A. TES1-12702 15 V 2 A Термоелектричен ладилник модул ладење на плочки со плочки : квадратни керамички модул за ладење, терминал од 2 жица, термоелектричен ладилник. Модул за вашиот стар оштетен. Материјал : Керамик, Електришче Теил; Nettogewicht : 6 gpackungsinhalt : 1 x thermoelektrische kühlplatte; Модел : TES1-12702; Haupt Farbe : Weißspannung (Макс.) : 15 V; Стром (Макс.) : 2а; Temperatur (Max.) : 100 ° Ctemperaturdifferenz (Max.) : 65 ° C; Abmessungen : 20 × 20 × 3 mm / 0,8 × 0,8 × 0,12 (l * w * t) Kabellänge : 190 mm / 7,5 '; Лејстунг : 12 V, 2 A.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата