Нова LON0167 ABS пластика прикажана 304 не'рѓосувачки челик сигурна ефикасност одвојување од 12,2-инчен агол за монтирање триаголник за туширање за бања бела

Нова LON0167 ABS пластика прикажана 304 не'рѓосувачки челик сигурна ефикасност одвојување од 12,2-инчен агол за монтирање триаголник

Достапно за вашата нарачка
DEN 778.56
Залиха:

Добар квалитет (издржлив во употреба) корпа за туширање со модерен дизајн. СУС 304 Неискрена не'рѓосувачка челик и инженерска оценка Неискриена ABS пластика обезбедува неискажлива јачина, висока отпорност на топлина и издржливост. Лесно за внимателно избрано и одвојување. За инсталација на катчиња за катчиња; Големина : 12,2-инчен должина x квинтесенцијална ширина од 8,9 инчи. Лежиште генијален капацитет : 50 кг/110 фунти. Овде се вклучени делови за монтирање совршени во изработката. Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Ви благодарам! 1. Добро квалитетна корпа за туширање Умерена цена со модерен дизајн.2.СУС 304 Изработка на не'рѓосувачки челик и инженерска оценка препорачана ABS пластика обезбедува јачина, висока отпорност на топлина и трајност.3.Селега до и одвојување.4. wallид монтиран обезбеден безбедно придржува.5 . За инсталација на агол; Големина : 12,2-инчен должина x 8,9-инчен ширина. Bearing capacity : 50kg/110 lbs.6.Space saving for keeping shampoo, sooaapps and other bath items in this shower basket.7.Mounting parts are included here.Specification : Product Name : Bathroom Shower Basket Package Content : 1 x Bathroom Shower Basket, Некои фитинг-делови на делови : сребрен тон, белматеријал : 304 не'рѓосувачки челик, ABS пластична категорија : 834 GDimension : 310 x 225 x 65mm/12,2-инчен x 8,9-инчен x 2,6-инчен (L*W*H) Облик : Trianglemounting Dia Dia. 4,7мм/0,19-инчмантирање на растојанието на дупката : 25мм/1-инчифиниш : Полиран капацитет : 50 кг/110лб.

Кон својствата

Product Name:
Bathroom Shower Basket
Package Content:
1 x Bathroom Shower Basket, Some Fitting Parts
Main Color:
Silver Tone, White
Material:
304 Stainless Steel, ABS Plastic
Weight:
834g
Dimension:
310 x 225 x 65mm/12.2-inch x 8.9-inch x 2.6-inch(L*W*H)
Shape:
Triangle
Mounting Hole Dia.:
4.7mm/0.19-inch
Mounting Hole Distance:
25mm/1-inch
Finish:
Polished
Bearing capacity:
50kg/110lb

Најдобри предлози во категоријата