Нова рамнотежа женска свежа пена дише чевли за голф

Нова рамнотежа женска свежа пена дише чевли за голф

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Увезени. Гума ѓон. Горна мрежа за дишење на перформанси со поддржувачки синтетички преклопувања. Паметната гума без врзана плоча има бои за мапирање под притисок за да ги истакне зоните на перформансите на клучевите. Капка од 10мм* Иновативната мидала од свежа пена обезбедува ултра-перница, чувство како облак. Обликувана куш+ влошка за супериорна удобност. Увезени. Гума ѓон. Горна мрежа за дишење на перформанси со поддржувачки синтетички преклопувања. Паметната гума без врзана плоча има бои за мапирање под притисок за да ги истакне зоните на перформансите на клучевите. Капка од 10мм* Иновативната мидала од свежа пена обезбедува ултра-перница, чувство како облак. Обликувана куш+ влошка за супериорна удобност. Breatherенската свежа пена дише ја воведува извонредната мекост на свежа пена на автопатите на голф во верзичен чевли за голф без шилести. Со горниот дел од мрежната мрежа за дишење, додадена перница, и гума за мапирање под притисок, женската свежа пена дише е изградена за да се чувствува како чевли за трчање на курсот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата