Нови LON0167 40 компјутери Супер светла 5мм цилиндрична глава со црвена LED светилка за емитување диоди 2.5V-3V (40 Stücke Super Helle 5mm ZylinderKopf Rote LED LAMPE LEAMTDDIODEN 2,5 V-3 V

Нови LON0167 40 компјутери Супер светла 5мм цилиндрична глава со црвена LED светилка за емитување диоди 2.5V-3V (40 Stücke Super

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Име на производот : диода што емитува светлина; материјал : метал, пластика. Емитувајќи светлосна боја : црвена; напон : DC 2.5-3.0 V. Големина на главата (приближно) : 7 x 5mm/ 0.28 "x 0,2" (L * d); големина на пинот (приближно) : 0,5 x 28mm/ 0,02 "x 1,1" (d * max.l) 0,5 x 26mm/ 0.02 " x 1 "(d * max.l). Боја : јасен, сребрен тон; нето тежина : 12g (farbe : klar, Silberton; Nettogewicht : 12 g. Содржина на пакет : 40 (± 2%) x диода за емитување на светлина (Packungsinhalt : 40 (± 2%) x emittierende diode. 40 40. 40 PCS Super Bright 5mm Cylinder Head Red LED светилка за емитување диоди 2.5 V-3 Vlight Diode Diode може да создаде светла LED светлина. 2,5 V-3 vproduktname : leuchtddiode; материјал : метал, kunststoffemittierende lichtfarbe : rot; spannung : dc 2,5-3,0 vkopfgröße (ungefähr) : 7 x 5 mm / 0,28 'x 0,2' (l (l * Г); pingröße (ungefähr) : 0,5 x 28 mm / 0,02 'x 1,1' (d * max.l) 0,5 x 26 mm / 0,02 'x 1' (d * max .L) farbe : klar, Silberton; Nettogewicht : 12 gpackungsinhalt : 40 (± 2%) x емитиеренде диода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата