Новиот цилиндер компатибилен со целосниот W/вентили одговара на моторот Deutz F6L912

Новиот цилиндер компатибилен со целосниот W/вентили одговара на моторот Deutz F6L912

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Земја/Регион на производство : Кина, бренд : задниот дел. Компатибилен компатибилен со опремата Make : Deutz, Type Dest : Engine. Компатибилен со опрема Make : Deutz, Model : F6 L912. MPN : 4230613, 4231661, Тип : Мотор. Земја/Регион на производство : Кина, бренд : задниот дел. Компатибилен компатибилен со опремата Make : Deutz, Type Dest : Engine. Компатибилен со опрема Make : Deutz, Model : F6 L912. MPN : 4230613, 4231661, Тип : Мотор. Нов цилиндричен глава комплетен w/вентили одговара на моторот Deutz F6 L912 Ова е за целосни водичи на главата C/W, седишта, вентили и извори, имаме многу други делови од трактори на располагање! Дистрибуција на бел коњ специјализирана за делови за мотори, хидраулика, погон и електрична енергија од 1995 година. Благодарам што баравте.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата