нпкгвиа 12 Бои Фини Влакна Течен Ајлајнер Водоотпорен Долготраен Отпорен На Пот Виножито око лагер 0,6 мл Шампањ Лагер

нпкгвиа 12 Бои Фини Влакна Течен Ајлајнер Водоотпорен Долготраен Отпорен На Пот Виножито око лагер 0,6 мл Шампањ Лагер

Достапно за вашата нарачка
DEN 195.20
Залиха:

Природна Состојка : Овој Ајлајнер Е Направен Од Квалитетни Состојки, За Чувствителна Кожа, Што Му Овозможува Да Ја Направи Шминката Поисклучителна. Природни Состојки : Овој Ајлајнер Е Направен Од Квалитетни Состојки, За Чувствителна Кожа, Што Му Овозможува Да Ја Направи Шминката Поисклучителна. Природна Состојка : Овој Ајлајнер Е Направен Од Квалитетот И Состојките, За Чувствителна Кожа, Што Му Овозможува Да Ја Направи Шминката Поисклучителна. Природни Состојки : Овој Ајлајнер Е Направен Од Квалитетот И Состојките, За Чувствителна Кожа, Што Му Овозможува Да Ја Направи Шминката Поисклучителна. Природна Состојка : Овој Ајлајнер Е Направен Од И Квалитетни Состојки, За Чувствителна Кожа, Што Му Овозможува Да Ја Направи Шминката Поисклучителна. 12 Бои Течен Молив За Очи Со Фини Влакна Водоотпорен Долготраен Лагер за Очи Виножито 0,6 мл Шампањ Што добивате : 1 Х Ајлајнер Совршен Подарок : убаво е спакуван и лесен за носење. Тоа е совршен подарок за љубителите на шминка, семејството, паровите и пријателите. Боја : како што е прикажано.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата