NSQFKALL Temp Тест Хидропоника Вода Аквариум Дигитални Пенкало Квалитет Тестер Метар Пливање Голема Вода Плови

NSQFKALL Temp Тест Хидропоника Вода Аквариум Дигитални Пенкало Квалитет Тестер Метар Пливање Голема Вода Плови

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Постои мала завртка за корекција на левата страна на средното копче. Ставете ја електродата во раствор со позната вредност и нежно промешајте го растворот за да ги избркате меурчињата околу електродата; 6. Машинско Перење. Извадете го заштитниот ракав на електродата;5 минути функција за автоматско исклучување, батеријата нема да се потроши;инструментот има функција за автоматска компензација на температурата во режим на мерење;Второ, чекорите на користењеточност : ● 2% Автоматска компензација на температурата5. Прекинувач за температура откако вредноста е стабилна, притиснете го копчето ЗА ЗАДРЖУВАЊЕ за да го извадите отчитувањето;ако сакате да ја измерите спроводливоста на растворот, ве молиме нежно допрете го клучот, мерачот автоматски ќе се префрли;нето тежина : 55g : 32. Плови За Возрасни Реки Плови За Пливање За Деца Водоводна Цевка Црна Пловка Голема Вода Плови Флотациски Појас За Пливање Базен Плови Голема Плажа Плови За Возрасни Прстени За Пливање Табли За Плажа За Деца Пена Забавни Плови За Базен Возрасни Прстен Базен Плови За Возрасни Лебдечки Базен Игри За Деца Пловечки Базен Играчки Мало Дете 4 Седишта Базен Возрасни Водени Лизгања Нуркање Бебе Пливање Плови Вратот Диносаурус Базен Плови Бебе Надувување Бања Бебе бања Када Прстен Забава Работи За Возрасни Под 20 Деца Базен. Ако не се користи долго време, ве молиме извадете ја батеријата2. Карактеристики на инструментотпо читањето, притиснете го копчето, избришете ја електродата чиста и ставете го ракавот за заштита на електродата во неа;Одржувајте ја електродата чиста и покријте го заштитниот ракав на електродата. Алатка за подготовка : раствор со позната вредност, нож за комунални услуги или мал шрафцигерспроводливост : 0-9990ус/см(новото пенкало не треба да се коригира во рок од 5 години)Целзиусови : 0,1-80,0 ° 1. Вметнете мал шрафцигер или алатка што може да се вметне во неа. Пред Бања Када Прстен Бебе Бебе Надувување Плови Прстен Надувување Плажа Надувување За Возрасни Када Када Прстен Забава Базен Плови 4 Прстен Надувување Базен Аква Појас Џогер Пливање Обука Во Собата Пловечки Базен Седиште Бебе Пливање Прстен Вратот Плови Детски Пливање Прстени Удар За Возрасни Пливање Лебдат Пливање Мат Пена Рака За Обука За Пливање Плови Фламинго Пена Плови За Базен Деца H2o Оди Душек Кренат Во Воздух базен плови Бебе Пливање Плови Со Крошна Доенчиња Плови Бања Време Лебдечки цевка Лебдечки Прстен За Бебиња Бебе Главата. Плови Цевка Риболов Седиште Бебе Вратот Плови Бања Вежба Плови Едногодишно Бебе Вратот Плови за Када Бебе Пливач Бебе Меур Вратот Плови Прстен за Када Лебдат Маса За Базен Плажа Тотс Голем Кренат Базен Плови Возрасни Забава Работи Кренат Слајд За Базен 9 Бебе Фламинго Базен Плови Возрасни Базен Плови Прстен Вежба Алатки За Мали Деца Плови Плови За Чамци Хард Пластични Бебе Базен Плови Воздушен Душек Плови животински Плови За Возрасни Во Базен Плови За Раце За Деца 3-10 Прстен Базен Плови Плови За Пливање За Мали Деца.100% СТОМАЧНИ. Свртете лево и десно за да се прилагодите на вредноста на познатото решение и калибрацијата е завршена. Откинете ја црната гумена плоча (можете да користите помошен нож или мал шрафцигер за да се протегате долж долниот агол на.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата