Nsxcdh Паметен Часовник, 1.69 HD IPS Боја Паметен Часовник Активност Фитнес Тракери Со Следење На Здравјето На Спиењето, IP67 Водоотпорни, Повеќе Спортски Режими, За Мажи Жен

Nsxcdh Паметен Часовник, 1.69 HD IPS Боја Паметен Часовник Активност Фитнес Тракери Со Следење На Здравјето На Спиењето, IP67

Достапно за вашата нарачка
DEN 548.64
Залиха:

Нашиот екран е подобар во заситеноста и репродукцијата на боите. Персонализирајте го вашиот паметен часовник за мажи жени со обезбедени повеќе прилагодени лица за часовници, направете свој стилски паметен часовник. ●Bluetooth поврзување и компатибилност q кога паметниот часовник е поврзан со апликацијата преку Bluetooth, можете да го контролирате музичкиот плеер, да го прегледувате локалното време денес и да ја поддржувате функцијата за пребарување на мобилни телефони. За време на вашето вежбање, ќе ги снима вашите податоци како чекори, потрошени калории, растојание и активни часови во реално време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата