Нугенеза Појавување Гел Лак Комбо полски | НУ 58 Форуми

Нугенеза Појавување Гел Лак Комбо полски | НУ 58 Форуми

Достапно за вашата нарачка
DEN 272.00
Залиха:

Нугенеза гел/лак комбо : Впие НАДВОР ЛЕР/УВ ГЕЛ И Професионален лак. Комбинираната боја се совпаѓа со нејзиниот прашок за потопување. Избегнувајте директна сончева светлина или екстремна изложеност на ЛЕР или УВ светлина. Не чувајте во близина на топлина или користете во близина на отворен пламен. Забележете дека бојата што се појавува на сликата може да се разликува од нејзината вистинска боја поради природната светлина и светлината на екранот. Нугенеза гел/лак комбо појавување на ноктите натопи прав производи поттикнуваат здрави нокти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата