Нуномо Силиконски Паметен Часовник Лента Нараквица Ремени За Гармин Феникс 7Х 7 6Х 6 Про 3хр Ослободување 22 26мм Брз Лесен Часовник Кореа

Нуномо Силиконски Паметен Часовник Лента Нараквица Ремени За Гармин Феникс 7Х 7 6Х 6 Про 3хр Ослободување 22 26мм Брз Лесен

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Земја Како Што Е Означено. *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. ** Изработен од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрав, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. Земја Како Што Е Означено. *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. ** Изработен од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрав, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата