НУРКАЧ Со Еден Објектив Ретро Овално Стакло Силиконски Нуркање Анти-Магла Анти-Истекување Широк Вид Нуркање Очила За Пливање За Мажи Жени

НУРКАЧ Со Еден Објектив Ретро Овално Стакло Силиконски Нуркање Анти-Магла Анти-Истекување Широк Вид Нуркање Очила За Пливање

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Тоа ви овозможува појасен поглед под вода и тешко да оставите гребнатини на вашиот објектив. Огледалото на објективот е мазно и транспарентно, што ви дава широк поглед. Поширокото убаво обликувано здолниште помага да се запечати и протекува. Одговара на било кој. Совршен за нуркање, нуркање, обука за пливање итн. Совршен и за добрите и за почетниците за нуркање. Одличен подарок за љубителите на нуркање. Опис постои издржлив и моден Очила За Нуркање, одлично со широко видно поле. Силиконот би бил удобно мек и на вашето лице многу добро, што е најважно за спречување на протекување. Рамката изгледа кул. Карактеристики-Големина : 25. 00Х20. 00Х15. 00см/ 9. 82Х7. 86Х5. 89во Боја : Црн Материјал : Стакло, нерѓосувачки челик и силикон - огледалото на објективот е мазно и транспарентно, што ви дава широк поглед.- Поширокото убаво обликувано здолниште помага да се запечати и протекува. - Тоа ви овозможува појасен поглед под вода и тешко да оставите гребнатини на вашиот објектив. - Совршено и за добрите и за почетниците за нуркање. Одличен подарок за љубителите на нуркање. - Одговара на било кој. Совршен за нуркање, нуркање, обука за пливање итн. Пакет Вклучувајќи 1 x очила за пливање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата