Нурн беж пластичен плоштад за вез, обрач за вкрстено стилот, обрач за игла за удар

Нурн беж пластичен плоштад за вез, обрач за вкрстено стилот, обрач за игла за удар

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

[Size] -Опции за сини големини No1 : 95mm x 110mm (3 47/64 "x 4 21/64") -Опции за големи димензии бр : 2 (мала) : 6,5 Inc X 5,7 Inc (14,5 cm x 16,5 cm) - -Опции за сини големини бр : 3 (среден) : 8.66 Inc X 7.68 Inc (19,5 см x 22 cm)-Опции за сини големини бр : 4 (големи) : 11 Inc X 9.84 Inc (25 cm x 28 cm). [Боја] - Оваа боја ќе ги исполни вашите различни стилови и добро ќе одговара со вашиот вез или украси. Вашата работа ќе изгледа зачудувачка како готов производ во овие практични и лесни за употреба пластични рамки. [Appleicaėton] - Лесен за употреба и операции. Пластичните обрач за везење имаат надградена прилагодлива завртка во средина што можете да користите многу полесно и затегнување кога е потребно за да ја задржите ткаенината и лесно да виси на идот. Можете да ги користите обрачите во вашите проекти за DIY, Божиќни украси, украси за забави, wallидни украси, жардинери, фаќачи на соништа. [Eptroidery Hoop] - Нурџ беж пластичен правоаголник обрач за вез со завртка за прилагодување. Практичен прстен за шиење за вашите проекти за вкрстено шиење и обрасци за везови. Одлично за везови на мониста, вкрстено бод, ватенка, корпа, игла и други видови на занаети за уметнички работи. [Разновидни апликации] - Нашите правоаголни обрач за вез се внимателно направени со употреба на висококвалитетна пластика ABS, што не само што дава елегантна завршница, туку обезбедува и исклучителен отпор на абење. Ова ги прави стабилни и долготрајни, способни да ги издржат барањата за секојдневна употреба. Покрај тоа, мазната површина на нашите обрачи гарантира дека вашите ткаенини остануваат незаситени и ослободени од какви било грозни ознаки или гребнатини за време на процесот на везови. [Услуга без загриженост]-Во нашата продавница, ние даваме приоритет на испорака на врвни производи и им обезбедуваме на нашите клиенти пријатно искуство за купување. За да се обезбеди вашето задоволство, ние нудиме упатства за видеа и илустративни упатства на кои можете да се однесувате во секое време. Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите обрачи за вез, нашиот тим за услуги на клиентите е секогаш достапен за да ви помогне. Слободно можете да допрете до нас во секое време, и ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме. [Супериорност] - Нашите обрач за везови имаат удобен дизајн што го поедноставува шиењето во агли со леснотија. Едно од обрачите има изрез што безбедно се вклопува во жлебот на другиот обрач, држејќи ја ткаенината затегната и фирмата за време на процесот на вез. Ова осигурува дека вашата ткаенина останува мазна и ослободена од брчки или набори, овозможувајќи ви да постигнете беспрекорно и прецизно шиење секој пат. [Eptroidery Hoop] - Нурџ беж пластичен правоаголник обрач за вез со завртка за прилагодување. Практичен прстен за шиење за вашите проекти за вкрстено шиење и обрасци за везови. Одлично за везови на мониста, вкрстено бод, ватенка, корпа, игла и други видови на занаети за уметнички работи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата