Nuxkst 24V AC DC Полнач за адаптер за напојување за Epson Workforce Pro GT-S50 GTS50 скенер

Nuxkst 24V AC DC Полнач за адаптер за напојување за Epson Workforce Pro GT-S50 GTS50 скенер

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Напреден дизајн, висока преносливост 100% сосема нов генерички компатибилен производ! (Не-ОЕМ). Преку заштита на напон, над заштита на топлина, сертификација на FCC CE. Влез : AC 100 V - 240 V 50-60 Hz. Проверете го бројот на моделот пред да поставите нарачка! Ние се фокусираме на обезбедување квалитетни производи за електрична енергија и одлична услуга за клиенти. Nuxkst 24 V AC DC Полнач за адаптер за напојување за Epson Workforce Pro GT-S50 GTS50 скенер. Nuxkst 24 V AC DC Полнач за адаптер за напојување за Epson Workforce Pro GT-S50 GTS50 скенер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата