Oarencol смешни пчели цвеќиња топла вода торба со топла вода со покривка за топла и ладна компресија 1 литар

Oarencol смешни пчели цвеќиња топла вода торба со топла вода со покривка за топла и ладна компресија 1 литар

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.84
Залиха:

Во споредба со традиционалните торби со топла вода со гума, оваа е потрајна и подолга изолација. Мулти функционално шише со топла вода : Класичната торба со топла вода за олеснување на болката може да се користи како топла или ладна компресија за да се ослободи болката во мускулите, менструалните грчеви, стресот или грчевите, артритис, болки и болки, тврди вратови, болка во долниот дел на грбот, итн. Топлината може да ослободи низа болки и болки од главоболки до грчеви. Ве молиме, кажете ни, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот што е можно поскоро. Карактеристики на производот : Внатрешната транспарентна торба е изработена од ПВЦ пластика, надворешно печатено покритие е изработено од мек и удобен кадифе. Само капакот на шише со топла вода е висококвалитетен PP материјал, може да се задржи топло подолго време. Транспарентно тело на торба, нивото на водата може јасно да се види при пополнување; Широк дизајн на устата, полесно вбризгување на вода. Имаме повеќе дизајни за да изберете во нашата продавница, можете да ги нарачате со пребарување на „шише со топла вода од оаренсол“. Две големини на капацитетот : 2 L (10 x 12inches) / 1 L (6 x 10inches). (Забелешка : Не користете микробранова печка за загревање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата