Обединет Пацифик 38948Б 12 14 Лед Трепкач Светлосна Лента

Обединет Пацифик 38948Б 12 14 Лед Трепкач Светлосна Лента

Достапно за вашата нарачка
DEN 1020.80
Залиха:

14 ЛЕР 12" Стоп/Свртете/Опашка & Паркинг/Свртете/Дозвола Лента Светлина. Килибар ЛЕР Со Јасна Леќа. Достапно со 3 Жици. Монтажа Дупки Околу 11 7/16 " Освен. 14 ЛЕР 12" Стоп/Свртете/Опашка & Паркинг/Свртете/Дозвола Лента Светлина. Килибар ЛЕР Со Јасна Леќа. Достапно со 3 Жици. Монтажа Дупки Околу 11 7/16 " Освен. Нашата лента со долго светло ОД 12 инчи доаѓа или во килибар, проѕирна или црвена леќа со килибарни Или црвени Led Диоди, може да се поврзе како трепкач, стоп светло или опашка во зависност од вашата апликација. Одлично за автомобили, камиони, Теренци, R, автобуси, комерцијални апаратури или секое возило големо и мало!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата