Обетки со сребрена Обетка За Жени Мажи-4 Пара Хипоалергични Едноставни Геометриски Обетки Со Мала Обетка Поставени Обетки Со Триаголник Со Мал Круг Обетки Со Квадр

Обетки со сребрена Обетка За Жени Мажи-4 Пара Хипоалергични Едноставни Геометриски Обетки Со Мала Обетка Поставени Обетки Со

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Додадете блиц и заслепете на вашиот изглед со овие вкусни обетки, достапни во сребро, или жолто или розово злато над среброто. Минимални и шик, ОБЕТКИ СО ТИНЕЈЏЕРСКИ обетки ЕПИРОРА се совршен завршен допир за секоја облека. Погоден за мажи и жени. Додадете малку сјај во вашата гардероба со овој комплет обетки од сребрена обетка. Разновидноста на овие обетки ви овозможува да ги пристапите ушите со една или неколку од овие примамливи додатоци. Додадете блиц и заслепете на вашиот изглед со овие вкусни обетки, достапни во сребро, или жолто или розово злато над среброто. Минимални и шик, ОБЕТКИ СО ТИНЕЈЏЕРСКИ обетки ЕПИРОРА се совршен завршен допир за секоја облека. Погоден за мажи и жени. Додадете малку сјај во вашата гардероба со овој комплет обетки од сребрена обетка. Разновидноста на овие обетки ви овозможува да ги пристапите ушите со една или неколку од овие примамливи додатоци. Додадете блиц и заслепете на вашиот изглед со овие вкусни обетки, достапни во сребро, или жолто или розово злато над среброто. Минимални и шик, ОБЕТКИ СО ТИНЕЈЏЕРСКИ обетки ЕПИРОРА се совршен завршен допир за секоја облека. Погоден за мажи и жени. Додадете малку сјај во вашата гардероба со овој комплет обетки од сребрена обетка. Разновидноста на овие обетки ви овозможува да ги пристапите ушите со една или неколку од овие примамливи додатоци. Exple Geometric Stud Обетки Exple Минималистички мали геометриски обетки обетки во собата, доаѓа во 4 пара по сет, вклучуваат круг обетка, триаголник обетка, бар обетка и квадратни обетки обетки. Симплистички и нежен изглед, класичен и стилски, погоден за мажи и жени. Explation material free, Изработен Од сребро, без никел и без олово, не грижете се за иритацијата и осипот. Епирора мал комплет обетки со обетки е префект додатоци за проширување на вашата модна гардероба со класичен безвременски стил. Explessize exzzy заокружете 2 мм, Квадрат 3мм, триаголник 5 мм, Шипка 7 мм, 10мм сребрени столпчиња и грбови за обетки од пеперутка, лесни за прилагодување и одржување безбедни. Повеќе избори за да ги задоволите секојдневните потреби за носење. Extinace Distfice Extrice Дојдете Со прекрасна кадифена торба за подароци и крпа за полирање, нашите обетки со геометриски обетки можат да бидат совршен подарок за Роденден, Дипломирање, Годишнина, денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Мајката, денот на Вљубените. Е-МАИЛ * ако Не сте задоволни со нашите хипоалергични сребрени обетки, ве молиме контактирајте не во секое време за услуга по продажбата, ние ќе одговориме што е можно поскоро. Сега купете го со доверба. Мали и слатки обетки со обетки, стилски и едноставни, ве привлекуваат повеќе внимание. 4 Пара сребрени обетки од обетка по сет, може да се споделат со вашите семејства или пријатели. Дизајн за секојдневно носење, костум за долго носење, совршен за патување, запознавање, забава итн. Одличен подарок за секого.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата