Обновите за замена на OEM со 3 пакети, компатибилни за Cisco 2821/2851 ACS-2821-51-fans =

Обновите за замена на OEM со 3 пакети, компатибилни за Cisco 2821/2851 ACS-2821-51-fans =

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Состојба : Нов, рефус (оригинални навивачи на Cisco). 3x вентилатори за замена за Cisco ACS-281-51-fan =. Delta, NMB или Sunon Brands оригинал што го користи Cisco. Гаранција без неуспех на вентилаторот, без аларм за дефект, без статус на грешка на вентилаторот. Вклучување и игра, вентилатори за директна замена. Состојба : Нов, рефус (оригинални навивачи на Cisco). 3x вентилатори за замена за Cisco ACS-281-51-fan =. Delta, NMB или Sunon Brands оригинал што го користи Cisco. Гаранција без неуспех на вентилаторот, без аларм за дефект, без статус на грешка на вентилаторот. Вклучување и игра, вентилатори за директна замена. Само од екстракулинг ви нуди : Купете со доверба! Загарантирано задоволство! 3x нови оригинални вентилатори за замена на рутерот Cisco 2821 2851 за ACS-2821-51-fan =. Гарантираат без ниско ниво на вентилатор за вртежи во минута, црвена LED светло, без аларм за грешки, без трепкање на грешка на вентилаторот за грешка во црвена LED светло статус.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата