Обука за тоалетно седиште со чекор, столче за столица за тоалет за столче за деца и бебе меко бебе дете деца против деца со ладно седиште

Обука за тоалетно седиште со чекор, столче за столица за тоалет за столче за деца и бебе меко бебе дете деца против деца со

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

【Големина】 Вкупна должина : приближно. 64,7 см / 25.47in. Ширина : приближно. 36,5 см / 14.37in. 【Нетоксичен материјал】 главно изработен од врвен квалитет на ПП, нетоксичен, здрав и долготраен. Со мекото подлога PU, поудобно и нежно за кожата на бебето. 【Безбедносно седиште за обука на ситници】 Дизајнот на двојно потпирачи за рака е побезбеден и посигурен, заштитувајќи го бебето од случајно паѓање. Висината на чекорот на скалилата е прилагодлива за да одговара на бебињата со различна висина. 【Анти-Скип деца за обука на деца】 Анти-скијачки стапало Чувајте го столот стабилно без да се движите, па затоа е поблизу до тоалетот. Помага да се формира независна навика за тоалети, погодна за момче и девојче. 【Локален превоз】 Оваа ставка ќе се испорачува од магацин во САД, а времето на испорака треба околу 4-7 дена. Опис : Ова седиште за бебиња е дизајнирано да ја обучи независната навика за тоалети. Тој е безбеден и сигурен, дизајнот на скалила и двоен потпирач е погоден за употреба на бебето. Ви овозможува да ја прилагодите висината на скалилата според висината на бебето. Не треба да инсталирате, само ставете го на седиштето за тоалети за возрасни. Делумно е преклопен, удобен за употреба на патувања. Карактеристики : Главно изработени од врвен квалитет на ПП, нетоксичен, здрав и долготраен. Со мекото подлога PU, поудобно и нежно за кожата на бебето. Висината на чекорот на скалилата е прилагодлива за да одговара на бебињата со различна висина. Двоен дизајн на потпирачи за рака е побезбеден и посигурен, заштитувајќи го бебето од случајно паѓање. Анти-скијачката нога одржувајте го столот стабилно без да се движите, така што е поблиску до седиштето на тоалетот. Помага да се формира независна навика за тоалети, погодна за момче и девојче. Спецификации : Состојба : 100% сосема нов материјал : PP + PU Боја : црвена + жолта, сина + зелена (по избор) Стил на седиште : Мека вкупна должина : Приближно. 64,7cm / 25.47in ширина : приближно. 36,5 см / 14,37in Тежина : приближно. 2385 ~ 2486 G пакет Вклучен : 1 x Повторно седиште за обука Белешка : 1. Оставете грешка од 0-2 см поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата