Обвивки на приклучокот за излез 24 пакувања, заштитник на приклучоци со лимон, со 2-тркалезни пластични приклучоци за електрични места за електрична енергија, елект?

Обвивки на приклучокот за излез 24 пакувања, заштитник на приклучоци со лимон, со 2-тркалезни пластични приклучоци за електрични

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

пластика. Овие пластични уреди се неверојатно ефтини и ја завршуваат работата кога Излезот не се користи подолг временски период. Добра идеја е да ги чувате складирани во фиока или некаде во близина на излезот за да можат повторно да се вметнат кога излезот не се користи. Ве молиме контактирајте не бесплатно. Естетски пријатно - ние нудиме разни видови на симпатичен и модерен дизајн за да се осигураме дека секој може да го најде омилениот капак на штекерот. Естетски пријатно - ние нудиме разни видови на симпатичен и модерен дизајн за да се осигураме дека секој може да го најде омилениот капак на штекерот. Недостаток на овој стил на безбедносно покритие на електричен излез е дека треба да се отстранат кога се користи излезот. Ние нудиме два сета, можете да купите според вашите потреби. Има толку многу скриени опасности околу домот, но нашите заштитници на приклучоците ќе ви обезбедат мир на умот. Можете исто така да ни ги испратите сликите што ви се допаѓаат и ние ќе ги отпечатиме за вас бесплатно. Иако тие не се доволно мали за да бидат опасност од гушење на вашето бебе, тие можат да бидат непријатност да лежат наоколу и тешко да се видат. Широка апликација - Овој приклучок за безбедносни приклучоци ќе ви даде поголемо изненадување за вашиот долар и ќе ви овозможи да го спречите вашиот дом, канцеларија, гаража, дом за одмор, дом или хотелска соба на бабите и дедовците, без да потрошите мало богатство!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата