Однапред Производи За Домашни Миленици Нерѓосувачки Челик Кокошарник Чаши Со Кука, 10-Унца

Однапред Производи За Домашни Миленици Нерѓосувачки Челик Кокошарник Чаши Со Кука, 10-Унца

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Висококвалитетен Нерѓосувачки Челик. Безбедна Машина За Миење Садови. Одлично за Храна и Вода. Точка пакет тежина : 0,5 фунти. Однапред Производи За Домашни Миленици-Чинии За Храна И Вода од Нерѓосувачки Челик се совршени за сите потреби за хранење на вашето домашно милениче. Нашата конструкција од нерѓосувачки Челик ги прави овие чинии издржливи и отпорни на пукање и ' рѓосување, додека неговата мазна рефлектирачка завршница го прави многу лесен за чистење и отпорен на раст на бактерии. Целиот наш Нерѓосувачки Челик е безбеден за миење садови за лесна нега. Многу ветеринари препорачуваат нерѓосувачки челик за здравје и чистота. Овие садови од нерѓосувачки Челик се изработени од висококвалитетен, повторно тркалачки високо-јаглероден, немагнетски нерѓосувачки челик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата