OEM C&K 7107J51ZQE22, Switch Rocker on Off Mom Spdt Solder Lug Rocker 5A 250VAC 28VDC Медицински рефус

OEM C&K 7107J51ZQE22, Switch Rocker on Off Mom Spdt Solder Lug Rocker 5A 250VAC 28VDC Медицински рефус

Достапно за вашата нарачка
DEN 2064.16
Залиха:

EU ROHS : Не е во согласност со ECCN (САД) : 3 A991.B.2.A Дел Статус : Активен HTS : 8542.32.00.41 густина на чипови (бит) : 72m Број на зборови : 4m Број на битови/збор (бит) : 18 Архитектура : Архитектура : Архитектура : Архитектура : Архитектура : Архитектура : Архитектура : Архитектура на стапка на податоци за пипелинирана : QDR адреса на автобус (бит) : 42 Број на пристаништа : 2 Тип на тајминг : Синхрон макс. Време на пристап (NS) : 0,45 максимална стапка на часовникот (MHz) : 300 технологија на процеси : 90nm, CMOS Минимален напон за снабдување со работа (V) : 1,7 Типичен напон за снабдување со работа (V) : 1,8 Максимален напон на снабдување со работа (V) : 1,9 оперативна струја (MA) : 750 Минимална работна температура (° C) : 0 Максимална работна температура (° C) : 70 температура на добавувачот Оценка : Комерцијално пакување : Пакет на добавувач на фиоки : FBGA PIN броење : 165 Стандарден пакет Име на пакет : BGA MONTING : Површинска висина на пакетот за монтирање на површината : 0,89 Должина на пакетот : 15 Ширина на пакетот : 13 ПЦБ Променето : 165 Олово форма : топка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата