OEM CREE XPGDWT-01-0000-00LE5, LED Uni-боја Бела 4000K 70 2-пински SMD EP T/R

OEM CREE XPGDWT-01-0000-00LE5, LED Uni-боја Бела 4000K 70 2-пински SMD EP T/R

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

EU ROHS : Не е во согласност со ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен воен стандард : MIL-DTL-38999 Воен стандард Серија : Серија I Тип : Кружен пол : ПЛ Монтажа : Кабелска монтажа на тело Ориентација : Права поларизација : голем број пристаништа : голем број пристаништа : голем број пристаништа : голем број пристаништа : 1 Број на контакти : 19 Број на терминали : 19 Контакт Пол : СКТ Метод на прекинување : Големина на обвивката на обвивката / Аранжман за вметнување : 25-19 Големина на жицата (AWG) : 12-14 Помалку контакт : Без контакт материјал : Контакт со контакт со легура : злато Материјал за школка : Позрачје од алуминиумска школка : Кадмиум Боја на куќиште : Маслиново драб минимална работна температура (° C) : -65 Максимална работна температура (° C) : 175 Стил на парење : Циклус на парење на бајонет (циклуси) : 500 дијаметар на производот (мм) : 48.03 Должина на производот (мм) : 31,34.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата