OEM гола пумпа за компресорот SS3

OEM гола пумпа за компресорот SS3

Достапно за вашата нарачка
DEN 1279.84
Залиха:

Издржлив, цилиндар на леано железо, глава и рамка се дизајнирани за континуирано работење на компресорите за возврат на Ingersoll Rand SS3. Вклучува пумпа, филтер и замаец. Оригинални делови што ги исполнуваат точните спецификации на опремата и се поддржани со ригорозно тестирање. Димензија на пакетот на артикалот : 12.0 "L x 12.8" W x 15.0 "H. Трајни, цилиндар на леано железо, глава и рамка се дизајнирани за континуирано работење на компресијата на Ingersoll Rand SS3, кои вклучуваат пумпа, филтер и заматеност. Ginuine Делови што ги исполнуваат точните спецификации на опремата и се поддржани со ригорозно тестирање. Димензија на пакетот на артикалот : 12,0 "L x 12.8" W x 15.0 "H. Индустриска класа, едностепена пумпа за замена на OEM за инженерство Rand SS3 Реципроциран воздушен компресор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата