Офтале женски харем панталони со високи половини, баги јога тренингот хипи панталони бохо салон џогери

Офтале женски харем панталони со високи половини, баги јога тренингот хипи панталони бохо салон џогери

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.84
Залиха:

60% рајон, 40% полиестер. Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Карактеристики : Стил за влечење, уникатно ниско препоните, еластична половината, панталони со високи половини, хареми панталони со џеб, црни панталони, хипи панталони, џестер панталони, баги панталони, лабави јога панталони, џогери за жени, панталони за отворено салони. Длабоки џебови за безбедно складирање : Две џебови кои се дизајнирани за погодно, да го стават вашиот телефон, клучот и картичките, да ви помогнат да ја ослободите раката кога тренингот или во секојдневно носење. Удобно и обичен џогер пан, одлично за јога, обука, трчање, тренингот, џогирање, активности на отворено, фитнес за теретани, каузално носење, итн. Машинско миење ладно. Погодно е за вашата внатрешна или надворешна вежба. Атеријал : 60% рајон+40% полиестер. Јадење : лесна, супер мека, брзо суво, модна крпеница, цврста боја, две странични џебови. Igh elastic paistband за цел ден удобност. Обична облека за спиење и панталони. Јога и танц и тренингот џогери. Носење теретана. Плажа и одмор и одмор. Панталони за костуми и породилно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата