Јога Чорапи Со Костец За Жени 4 Пара, Пилатес Чорапи Со Костец За Жени И Мажи Со Перница За Бар, Балет, Дома

Јога Чорапи Со Костец За Жени 4 Пара, Пилатес Чорапи Со Костец За Жени И Мажи Со Перница За Бар, Балет, Дома

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Памук. Земја Како Што Е Означено. Машинско Перење. ●материјал●нашите атлетски чорапи за држење на екипажот обезбедуваат чешлан памук со врвен квалитет и 100% силиконски гел зафати на дното. ●дизајн без лизгање, прикажан со лепливи точки на дното на јога чорапите што не се лизгаат, нашите чорапи против лизгање нудат подобар стисок на подови од тврдо дрво, подови од плочки, подови во теретана или опрема за пилатес за подобрена стабилност и рамнотежа за да можете да останете безбедни, да избегнете повреди и да имате подобра контрола врз движењата на вашето тело. ①прилика без разлика каква вежба правите, овие чорапи за возрасни за жени се совршени за јога, пилатес, бикрам, баре, балет, брануваа, патување, студио, теретана, танц и многу повеќе. исто така идеален за болница, рехабилитација, физиотерапија, грижа за стари лица, бременост и многу повеќе за да се спречат падови од скали или подот. ●подарок ● чорапите за држење за жени прават одличен подарок за бремените, постарите лица, пациентите или новопечената мајка. секој би го ценел тоа бидејќи чорапите се погодни за носење и перење. идеален за нив останете во болница, а исто така и кога стануваат среде ноќ на ладни подови или поголемиот дел од деновите ги поминуваат дома со бебето. €големина} овие чорапи за држење на екипажот одговараат на повеќето мали/средни големини (големина на женски чевли 6-9) и се многу издржливи и еластични, погодни за дами и девојки. Име на ткаенина : висина на памучна цевка : кратка функција на цевката : нелизгање, апсорпција на пот, анти-триење применлива сцена : пакетот јогапак вклучува : 4_ пилатес информации за големината на чорапите : како што покажува сликата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата