Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, среќен череп за цртани филмови за Ноќта на вештерките

Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, среќен череп за цртани филмови за

Достапно за вашата нарачка
DEN 1528.00
Залиха:

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm/24x72 in. ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материјал. Висока густина. Висока еластичност. Лесен и издржлив. Mats душеци за вежбање : Различни обрасци се отпечатени на површината на душекот за вежбање, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. Mats душеци за јога за домашно вежбање : Нашиот пилатес мат се совршени за секојдневна употреба. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ Големина на јога Мат : 61x183 cm/24x72 in. ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материјал. Висока густина. Висока еластичност. Лесен и издржлив. Mats душеци за вежбање : Различни обрасци се отпечатени на површината на душекот за вежбање, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. Mats душеци за јога за домашно вежбање : Нашиот пилатес мат се совршени за секојдневна употреба. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ 100% сосема нов и висок квалитет. ★ Поддршка за прилагодување. Бидејќи прилагодувањето е многу значајно. ★ Рачно мерење, оставете мала грешка на големината. ★ Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата