Јога стапчиња, истегнување на повлекување на задниот дел од задниот дел од задната страна на задниот дел од розовата јога за обука на јога, корекција на стапчиња за

Јога стапчиња, истегнување на повлекување на задниот дел од задниот дел од задната страна на задниот дел од розовата јога за

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Телескопски тип : Можете да ја прилагодите должината на шипката со едноставна ротација. Должината може да се прилагоди со ротација. Операцијата е едноставна. Најкраткиот е 24,4 инчи, а најдолго е 36,2 инчи. Широк спектар на употреба : Стапката за постурална корекција е погоден за возрасни и деца што треба да го користат. Тоа ви помага да ги отворите рамената и да ве одржувате исправено. Има функции на помош за јога, масажа и олеснување на вежбање, така што ќе можете да го ослободите заморот за еден ден. Материјал со висок квалитет : Бар за обука на јога, лесна за прилагодување, мека и удобна пена, водоотпорна шипка од не'рѓосувачки челик. Овој стап за обука на јога е мек и удобен, еколошки и без вкус. Стапчето за истегнување на јога е исто така изработено од не'рѓосувачки челик и пластика, кој е водоотпорен и има услужен живот. Подобрете го Hunchback : стапчето за корекција на држење може да ви помогне да се збогувате со Hunchback, да го поправите држењето на телото, да ги отворите рамената и грбот, да ги повлечете мускулите и 'рбетот назад кон првобитната позиција, да го подобрите вашиот темперамент, да ве натераат да изгледате посигурни и да помогнете во јогата . Употреба : Користете го нашиот стап за зацрвстување на 10 минути секој ден за да го исправите грбот и да го подобрите вашиот темперамент. Можете да започнете од стоечката положба, да ги поправите Hunchback, обемот на градите и рамената, што можат да ги користат возрасните и децата. Функција : 1. Поправете го вашето држење на телото : Со нашиот јога стап, можете да се збогувате со Hunchback на вашата биста, можете да го поправите вашето држење на телото, да ги отворите рамената и да го разубавите грбот и да го подобрите вашиот темперамент.2. Функција : Нашиот стап за корекција на грчеви има функции како што се помош од јога, масажа и смирување после вежбање, за да можете да го ослободите заморот на денот.3. Материјал : Бака на нашиот стап за обука на јога може лесно да се прилагоди, многу погодна, пената е удобна, а спрејот од не'рѓосувачки челик е водоотпорен и доказ за 'рѓа.4. Едноставна работа : Нашиот стап за истегнување на држење е лесен за работа, цврста инсталација, телескопски дизајн, а должината може да се прилагоди со ротирање, најкраткото е 24,4in, а најдолго е 36,2in.5. Апликација : Користете го нашиот задник на затегнување 10 минути секој ден за да го исправите грбот и да го подобрите вашиот темперамент. Може да започнете од стоење на држење, правилно Hunchback, биста и рамената и да ги користат возрасните и децата. Спецификација : Тип на ставка : joga Sticksmaterial : PP, не'рѓосувачки челик, NBRLENG : приближно. 62-92cm/24.4- 36.2in ​​Прилагодливо Како да се користи : 1.Vertical Stick, Useabuckle Inthemiddle Position2.Rotate One End To Stretch Thel должина, Androtate To Tefefixed Lengthenge Package Список на список : 2 Xyoga Stick Snote : Ве молиме, дозволете грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Item Type:
Yoga sticks
Material:
PP, stainless steel, NBR
Length:
Approx. 62-92cm/24.4- 36.2in adjustable
How to Use:
1.Verticalstick,useabuckleinthemiddleposition2.Rotateoneendtostretchthelength,androtatetotightenthefixedlength:
Package List:
2 xYoga Sticks:
Note:
Please allow error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:

Најдобри предлози во категоријата