Јогалициозни Луксузни Хеланки За Глуждот Со Сквотот Со Висок Струк За Жени

Јогалициозни Луксузни Хеланки За Глуждот Со Сквотот Со Висок Струк За Жени

Достапно за вашата нарачка
DEN 367.84
Залиха:

83% Полиестер, 17% Спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Супер Мека Ткаенина. Нашите Јогалициозни Ултра Меки Лесни Хеланки со Висок Струк се дизајнирани да одговараат како втора кожа која е совршена за јога или теретана. Нашата ткаенина од 83% Полиестер 17% Спандекс ЛУКС има праска завршница и лесно чувство, како да не носите ништо! Овие женски хеланки се достапни, пријатни и обезбедуваат помодерна алтернатива на спортските панталони. Со приближна должина од 25 инчи, овие атлетски хеланки паѓаат на совршена должина. Покрај тоа, овие хеланки за слабеење со висок струк обезбедуваат нежна компресија на вашиот среден дел, давајќи ви тониран и исечен изглед. Плус, препоните со набори помагаат да се максимизира слободното движење, додека шевовите за блокирање го минимизираат триењето и триењето. Споредете ги мерењата на колкот, половината и рабовите со нашиот водич за големина што ќе ви помогне да ја одредите совршената големина за вас! Прибл. големина (и) на моделот. Четиринасочно Истегнување. Удобноста е најважна со овој стил на активни хеланки за жените. Изградени од сквотот доказ, четиринасочна ткаенина за истегнување, овие високотехнолошки хулахопки за вежбање ќе се движат со вас преку каква било активност, вклучувајќи вежбање, трчање задачи или релаксирање дома. Нашите удобни фитнес хеланки ќе обезбедат нежна компресија и ќе ја задржат својата форма со текот на времето. Овие женски јога хеланки нудат максимален опсег на движење, лесно вклопување и целосна покриеност. Сигурен Бренд. Јогалициозен е бренд за активна облека што комбинира начин на живот, мода и вклопување. Нашата висококвалитетна јога облека се движи од дуксери до кошули, до спортски градници и хеланки, и гордо може да се пофали со оптимална покриеност, мека како изработка на путер и е нестриктивна. Јогалициозната облека за теретана е дизајнирана да ги подобри атлетските перформанси од студиото до улицата и секоја сцена. Ние ја комбинираме современата мода со слободниот дух и зен На животниот стил На Јоги. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Јогалициозните хеланки се продаваат со 30-дневна гаранција за враќање на парите и може да се вратат без прашања. Додадете ги овие хеланки во вашата кошничка со кликнување на копчето "Додај Во Кошничка" и купете го сега. Брзо ни снемува залихи, затоа нарачајте сега додека траат боите и стиловите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата