ЈОКИШУН 15 степени гравирање на парчиња 0,005 Совет со 1/4 Shank Nano Blue Count цврст карбид V Groove Router Bit за резба за запишување

ЈОКИШУН 15 степени гравирање на парчиња 0,005 Совет со 1/4 Shank Nano Blue Count цврст карбид V Groove Router Bit за резба за

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Агол : ширина на врвот од 15 степени : 0,005 ". Шанк Дијаметар : 1/4" Севкупна должина : 2 ". Индустриски квалитет на запишување, букви, v жлебови митра. : Дрво, алуминиум, пластика, цврста површина. Агол : ширина на врвот од 15 степени : 0,005 “. Дијаметар на Шанк : 1/4 "Севкупна должина : 2". Индустриски квалитет за запишување, букви, V Groove Miter Fold. Пријавување на рутерот малку за детали за резба и детали за букви за запишување. Одлично за : дрво, алуминиум, пластика, цврста површина. Гравирање на 15 степени гравура 0,005 Бит за знаци на знаци на врски. Дијаметар на Шанк : 1/4 инчи. Севкупна должина : 2 инчи. Агол : 15 степени. Ширина на советот : 0,005 ". Материјал : цврст карбид. Обграден : Нано сино палто.

Кон својствата

Shank Diameter:
1/4 inch Overall Length

Најдобри предлози во категоријата